Často kladené otázky

O aké ulice sa stará OZ Hrušov?

Staráme sa o ulice Čučoriedková, Hrušovská, Repíková, Ríbezľová, Egrešová, Slnečnicová, Marhuľová, Margarétová, Jesienková, Krokusová a Ostružinová.

Aké aktivity vykonávate?

Snažíme sa, aby prostredie kde žijeme vyzeralo slušne a upravene. Zametáme ulice, kosíme, polievame zelené plochy a skalku, hrabeme lístie, striháme kríky a stromy a revitalizujeme zelené plochy.

Môžem aj ja dať nejaký návrh na zlepšenie?

Návrh na zlepšenie môže dať každý. Prosím napíšte nám cez kontaktný formulár. 

Z čoho je OZ Hrušov financovaný?

OZ Hrušov je plne financovaný z dobrovoľných príspevkov susedov, ktorí bývajú v uliciach, o ktoré sa staráme. Dnes prispieva zhruba 75 susedov. Našim cieľom je, aby nám prispievalo zhruba 120 susedov. 

Ako môžem prispieť na činnosť OZ Hrušov?

Peniaze nám pošlite na účet OZ Hrušov na účet SK54 8330 0000 0022 0118 3164. Výška príspevku je dobrovoľná. Susedia prispievajú v priemere 20 eur mesačne. Príspevky sa pohybujú od 10 do 100 eur mesačne. Najlepšie je, keď si nastavíte na platbu trvalý príkaz. Následne nám napíšte na info@ozhrusov.sk vaše kontaktné údaje. Zároveň nám môžete darovať aj vaše 2%.

Ako viem zistiť, čo z mojich peňazí platíte?

Každé dva mesiace posielame všetkým ľuďom newsletter, kde ich informujeme o výške príspevkov a spôsobe využitia príspevkov.